Lekarze Stomatolog Białystok

lek. dent. Zbigniew Zosiuk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Rybnika 40
15-655 Białystok

Pełnia kompetencji i zaufania, specjalista w każdym calu. Poświęcony czas na leczenie oraz empatia godna podziwu, w dzisiejszych czasach wręcz niespotykana. Godny wszelkiego polecenia.
Opinia dodana przez: Edward

dr Dorota Antonowska

A-dent
Mickiewicza 86
Białystok

Lubię ludzi którzy traktują swoją pracę z zaangażowaniem,cały czas się dokształca,zawsze ma w gabinecie jakieś nowinki,zrobi wszystko żeby pacjenta nic nie bolało i wyszedł zadowolony,a zarazem ceny nie zwalają z nóg.Bardzo ale to bardzo polecam tego stomatologa,dzięki niej przestałem się bać tego działu medycyny.
Goraco polecam!profesjonalista a jednoczesnie bardzo mily czlowiek !

lek. dent. Bartosz Bagiński

Bagiński Stomatologia
15-779 Białystok

Dzisiaj Dr. Bartosz Bagiński z Dentimed-u usuwał mi ósemkę. Dodam, że tylko siedzenie na fotelu dentystycznym przyprawia mnie o dreszcze a co do tego cały zabieg. Jednak obawy okazały się niesłuszne. Szybko, solidnie i w przystępnej cenie. Żadnego bólu. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam. Jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze - żona również jest bardzo zadowolona :)
Opinia dodana przez: Klient Białystok

lek. dent. Krystyna Lewandowska

ulica Swobodna 24/240
15-756 Białystok

Pani dr Krystyna Lewandowska leczy moje zęby od bardzo wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Jest świetnym fachowcem, a poza tym przemiłą osobą. Zawsze dokładnie wytłumaczy przebieg leczenia i podtrzyma na duchu kiedy potrzeba. Dba o swoich pacjentów. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Agnieszka Lulewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Anna Hościłowicz Stomatologia Dzieci i Dorosłych
ulica Plac Wyzwolenia 4/1
15-487 Białystok

Super polecam w 100%. Po raz pierwszy lekarz u ktorego zapomnialem ,że dentyta to sadysta. Kolega ,ktory trafil z bolem został przyjety szybko i tez jest zadowolonu.

lek. dent. Marcin Dojlida

Dubois 5
15-349 Białystok

Bardzo polecam. Pan zna się na swoim fachu. Chodze do niego od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Dorota Wróblewska

Boh. Monte Cassino 13 lok.1
Białystok

Same plusy, polecam, przesympatyczna kobieta

lek. dent. Ewa Iwanowicz

Gabinet Stomatologiczny
15-025 Białystok

Cieszę się, ze trafiłem do gabinetu Pani Ewy Iwanowicz. Lekarz godny zaufania o wielkiej wiedzy i umiejętnościach. Minęło już kilka lat a moje zęby w dalszym ciągu są na swoich miejscach. Mogło być inaczej, znaczy - gorzej. Po tym wizyty kontrolne to godny polecenia luksus - oczywiście w tym zakresie. Moja opinia: 5/5 - w pełnym zakresie ocen.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Emilia Ostapczuk

Wolf Trade
Nowa 28
15-343 Białystok

Doktor Emilia godna zaufania ,wytłumaczy ,doradzi jest osobą miłą i taktowną.Godną polecenia jest najlepsza.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Katarzyna Kozłowska

Stomatolog dziecięcy

Brukowa 28a/12
15-889 Białystok

Pani Kasia najlepszym stomatologiem u jakiego byłam! Do gabinetu 1dentysta trafiłam dzięki siostrze, która również jest wierną pacjentką. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę, zdarzyło się nawet że Pani Kasia czekała na mnie "po godzinach" gdy zadzwoniłam z pytaniem kiedy najwcześniej mogę wpaść bo boli mnie ząb. Pani Kasia leczy zęby porządnie, nie ma mowy o konieczności robienia poprawek jak u niektórych dentystów. I co najważniejsze- zna ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Grażyna Bernacka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

Bardzo mila sympatyczna , super podejscie do pacyjeta duzo empatii i cierpliwosci w obec kazdego pacyjeta i wytlumaczeniu co z czym ,, sie je,, jest OK
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Anna Szypulska

Stomatologia Predko-Engel
ulica Jerzego Waszyngtona 22/19
15-304 Białystok

Pełny profesjonalizm. Strach odszedł w niepamięć a moje życie zmieniło się na lepsze. Doskonały dobór asystenta stomatologicznego ☺. Polecam!
Opinia dodana przez: Hubert
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a ...
Opinia dodana przez: Adam

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
15-503 Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

lek. dent. Agnieszka Masłowska

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Bardzo miła obsługa.Pani doktor emanuje ciepłem wzbudza zaufanie.Kompetencje zawodowe najwyższej klasy.Polecam!

lek. dent. Irena Daniszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 5
15-349 Białystok

Bardzo kompetentna i przyjazna pacjentowi. Wystawiłem najwyższe oceny. Miałem trudny wielogodzinny zabieg. Życzę każdemu aby był leczony w takich warunkach i przez takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Elżbieta Domanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Konrada Wallenroda 6
15-132 Białystok

Świetny lekarz stomatolog i ortodonta. Korzystałam z usług Pani Doktor jeszcze dwa miesiące temu....niedawno byłam u niej z dzieckiem. Dr Ela ma niespotykanie dobre podejście i świetny kontakt z Kasią. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Irena Olszańska

ul. Storczykowa 5/119,120,121,122
15-644 Białystok

Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Godna polecenia ,takich lekarzy jak najwięcej.Jestem pacjentką od wielu lat ,nigdy nie zmienię na innego
Opinia dodana przez: Celina

lek. dent. Agnieszka Mitrosz

Dubois 5
15-349 Białystok

Polecam wszystkim bardzo bardzo!